Cart
Custom content

This is custom content

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

tags

    No tags have been specified yet.

Aktywne filtry

581840EUC L.O.L. Surprise OMG Core Series 6...

Laleczki LOL Surprise OMG Seria 6. Do zebrania dwa wzory:

581857EUC L.O.L. Surprise OMG Core Series 6- Sketches
581864EUC L.O.L. Surprise OMG Core Series 6- Melrose

Wysyłka losowa, w kartonie zbiorczym 4 sztuki, po dwie każdego wzoru. Przy zamówieniu 4 sztuk wysyłamy oryginalny karton.

LEGO Super Mario 71409 Big Spike i chmury —...

Dzięki zestawowi Big Spike i chmury — zestaw rozszerzający (71409) dzieci mogą zbudować własny podniebny poziom LEGO® Super Mario™. Zestaw zawiera wyzwanie znane z gier z serii Super Mario™ i figurki LEGO trzech popularnych przeciwników — są to Big Spike, Boomerang Bro i Piranha Plant. Gracze zdobywają cyfrowe monety za pomoc LEGO® Mario™, LEGO® Luigiemu™ lub LEGO® Peach™ (figurki nie są częścią zestawu) w walce przeciwko Big Spike’owi. Mogą też wskoczyć na pomarańczowe grzybowe trampoliny, aby pokonać Boomerang Bro, użyć bloku gwiazdy i nie tylko. (Uwaga: do zabawy wymagany jest zestaw startowy 71360, 71387 lub 71403).

Play-Doh Kasa sklepowa Hasbro E6890

Dzieci uwielbiają zabawę kasą sklepową, a teraz mogą mieć własną zabawkę z Play-Doh! Sprawdź ile zabawy, mogą mieć dzięki wbudowanemu skanerowi , który emituje sygnały dźwiękowe, ręcznej pieczątce z kodami kreskowymi i szufladzie na gotówkę, która otwiera się za naciśnięciem przycisku i zapewnia satysfakcjonujący dźwięk Cha-Ching! Mnóstwo zabawy w supermarkecie, ponieważ dzieci używają foremek Play-Doh do tworzenia zabawkowego jedzenia, takiego jak mleko i warzywa. Ten zestaw ze kasą to świetny prezent dla dzieci w wieku od 3 lat, a także może pomóc przedszkolakom ćwiczyć liczenie.

576303EUC L.O.L. Surprise Smartwatch Camera &...

Światła, kamera, akcja! Sprawdź super nowe aktualizacje do L.O.L. Surprise! Smartwatch, aparat i gra! Zrób zdjęcia sobie i swoim BB, swoim genialnym i modnym zegarkiem!

Baw się i tańcz
Fajny nowy wygląd - świeci!
Ekscytujące nowe gry
Urządzenie do monitorowania aktywności fizycznej


Dodatkowe ważne funkcje:
Nowa kamera z gestami selfie
Nowa i ulepszona opaska na nadgarstek
Większa interaktywność
Nowy i ulepszony interfejs użytkownika       

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.