Cart
Custom content

This is custom content

Lista produktów marki LOL Surprise

LOL Surprise Walizka Podróżna OMG Travel 576044

Szafa na ubrania w podróży to najlepsze miejsce na stroje lalek LOL Surprise i ich akcesoria. Nowy motyw podróży i branding!

Charakterystyka produktów:
• Zestaw do zabawy 3 w 1: szafa na ubrania
z szufladami, zestaw do zabawy i miejsce
do przechowywania
• Motyw podróży!
• Zmieścisz w niej 4 lalki OMG i ich akcesoria,
a także 12 lalek lub zwierzątek
• Funkcjonalne kółka
• Regulowany uchwyt
• W jednej połowie przechowuj lalki, a w
drugiej pidżamy — będą pod ręką
podczas pidżama party w domu
przyjaciółki!
• Nie zawiera lalek

589464EUC L.O.L. Surprise OMG Sunshine Makeover...

Przedstawiamy motyw Tentpole na wiosnę 2023 r.: Sunshine Makeover! O.M.G. My, siostry, wyruszamy na pustynię na słoneczny festiwal. Festiwal, podczas którego moda jest sztuką a sztuka modą. Kiedy zaprezentujemy się w jasnych promieniach słonecznych, przejdziemy zadziwiającą metamorfozę, jakiej jeszcze świat nie widział! Zabierz okulary przeciwsłoneczne i przygotuj się na zabawę, słońce i mnóstwo niespodzianek!

588412EUC Sooo Mini! L.O.L. Surprise Dolls PDQ

Przedstawiamy zupełnie nową kolekcję lalek L.O.L. Surprise! do zebrania! Każda urocza lalka ma wyjątkowy element do zabawy fryzurą, a po jego odczepieniu pojawiają się dodatkowe niespodzianki! Zbierz wszystkie 8 zadziornych postaci i odkryj, jaką niespodziankę kryje każda lalka, gdy napoisz ją wodą z butelki. 

Charakterystyka produktów:​
Zbierz wszystkie 12 zadziornych postaci
Odkryj, jakie wyjątkowe niespodzianki kryje w sobie każda z postaci podczas zupełnie nowego doświadczenia przy rozpakowywaniu.

503774-EUC L.O.L. Surprise OMG Sweet Nails Asst

ODKRYJ NAJSŁODSZĄ NIESPODZIANKĘ z nową serią L.O.L. Surprise! O.M.G. Sweet Nails™ – z którą możesz stworzyć i zaprojektować swoje własne paznokcie!

STWÓRZ I ZAPROJEKTUJ PAZNOKCIE: Przygotuj swoje presonalizowane paznkocie: użyj naklejki z klejem zestawu paznokci I pilniczka by nadać im wybrany kształt. Następnie je pomaluj I zakończ dekorowanie poprzez dodanie broku czy naklejek na paznokcie!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.