Cart
Custom content

This is custom content

Lista produktów marki LOL Surprise

LOL Surprise Walizka Podróżna OMG Travel 576044

Szafa na ubrania w podróży to najlepsze miejsce na stroje lalek LOL Surprise i ich akcesoria. Nowy motyw podróży i branding!

Charakterystyka produktów:
• Zestaw do zabawy 3 w 1: szafa na ubrania
z szufladami, zestaw do zabawy i miejsce
do przechowywania
• Motyw podróży!
• Zmieścisz w niej 4 lalki OMG i ich akcesoria,
a także 12 lalek lub zwierzątek
• Funkcjonalne kółka
• Regulowany uchwyt
• W jednej połowie przechowuj lalki, a w
drugiej pidżamy — będą pod ręką
podczas pidżama party w domu
przyjaciółki!
• Nie zawiera lalek

589464EUC L.O.L. Surprise OMG Sunshine Makeover...

Przedstawiamy motyw Tentpole na wiosnę 2023 r.: Sunshine Makeover! O.M.G. My, siostry, wyruszamy na pustynię na słoneczny festiwal. Festiwal, podczas którego moda jest sztuką a sztuka modą. Kiedy zaprezentujemy się w jasnych promieniach słonecznych, przejdziemy zadziwiającą metamorfozę, jakiej jeszcze świat nie widział! Zabierz okulary przeciwsłoneczne i przygotuj się na zabawę, słońce i mnóstwo niespodzianek!

503774-EUC L.O.L. Surprise OMG Sweet Nails Asst

ODKRYJ NAJSŁODSZĄ NIESPODZIANKĘ z nową serią L.O.L. Surprise! O.M.G. Sweet Nails™ – z którą możesz stworzyć i zaprojektować swoje własne paznokcie!

STWÓRZ I ZAPROJEKTUJ PAZNOKCIE: Przygotuj swoje presonalizowane paznkocie: użyj naklejki z klejem zestawu paznokci I pilniczka by nadać im wybrany kształt. Następnie je pomaluj I zakończ dekorowanie poprzez dodanie broku czy naklejek na paznokcie!

588412EUC Sooo Mini! L.O.L. Surprise Dolls PDQ

Przedstawiamy zupełnie nową kolekcję lalek L.O.L. Surprise! do zebrania! Każda urocza lalka ma wyjątkowy element do zabawy fryzurą, a po jego odczepieniu pojawiają się dodatkowe niespodzianki! Zbierz wszystkie 8 zadziornych postaci i odkryj, jaką niespodziankę kryje każda lalka, gdy napoisz ją wodą z butelki. 

Charakterystyka produktów:​
Zbierz wszystkie 12 zadziornych postaci
Odkryj, jakie wyjątkowe niespodzianki kryje w sobie każda z postaci podczas zupełnie nowego doświadczenia przy rozpakowywaniu.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.