Cart
Custom content

This is custom content

Składanie zamówień z wysyłką na Ukrainę

Jak mam dokonać zamówienia?

Zapraszamy do rejestracji konta na stronie Igrus.pl. Po dokonaniu rejestracji przyznamy Państwu dostęp do cen oraz do możliwości składania zamówień. Zamówienia przyjmowane są także mailowo pod adresem kontakt@igrus.pl ale najlepiej dokonywać ich poprzez stronę internetową. Gdy zamówienie zostanie złożone skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia kosztu oraz sposobu wysyłki. Następnie prześlemy link do dokonania płatności.

Jakie są formy płatności?

Dokonując zakupu przez stronę igrus.pl mają Państwo możliwość dokonywania płatności kartą (VISA i Mastercard). Aby dokonać wpłaty należy podać imię, nazwisko i numer karty. Przyjmujemy także płatności przelewem na nasze konto bankowe. Nie wysyłamy towaru za pobraniem, nie udzielamy także kredytów. Każde zamówienie musi zostać opłacone z góry.

Jakie są koszty wysyłki

Koszt wysyłki na Ukrainę to 6 euro za paczkę do 10 kg lub 12 euro za paczkę do 30 kg. Wysyłka towaru na palecie (do 200 kg) kosztuje 100 euro.

Czy muszę zapłacić cło za zakupiony towar?

Za zamówienie w kwocie do 100 euro nie muszą Państwo płacić cła. Maksymalny limit wysyłki bez cła to 1 zamówienie do 100 euro dziennie. Dla zamówień w kwocie 150 do 10 000 euro należy zapłacić 10% cła. Jeśli chcą Państwo zamówić produkty za 500 euro, najlepiej dokonać pięciu osobnych zamówień, aby uniknąć dodatkowych obciążeń. Wtedy zamówienia będą wysyłane po kolei przez pięć dni, każdego dnia jedno o wartości 100 euro.

Czy muszę zapłacić podatek VAT od zakupionych towarów?

W przypadku zamówień do 100 euro nie ma konieczności zapłaty podatku VAT od zakupionych towarów. Cena zakupu jest zawsze ceną netto widoczną na stronie. Od kwoty każdego zamówienia większego niż 100 euro (razem z cłem), będą musieli Państwo zapłacić 20% podatku VAT. Tak samo jak w przypadku cła - rozbicie większego zamówienia na kilka mniejszych poniżej 100 euro skutkuje brakiem konieczności opłaty podatku VAT.

Czy są jakiekolwiek dodatkowe koszty?

Dla paczek do 100 euro nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Jedynie w przypadku palet lub paczek przekraczających wartość 1000 euro konieczne jest doliczenie kosztu odprawy celnej w wysokości 21 euro.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Od momentu opłacenia zamówienia przez klienta dokonujemy wysyłki w ciągu jednego dnia roboczego.

Kiedy otrzymam moje zamówienie?

Po dokonaniu wysyłki firma kurierska ma czas do 4 dni roboczych na dostarczenie. W przypadku Kijowa i okolic jest to zazwyczaj krótszy czas.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website